Přihlásit
Plánované akce
 • 23
  listopad
  Jací jsme čtenáři? Přednáší prof. Trávníček z Akademie věd

  V posluchárně P 100 (Komenského ulice, Liberec) bude přednášet přední český literární… číst dále

 • 25
  listopad
  Den otevřených dveří na celé univerzitě

  Prezentace fakult a jejich laboratoří a učeben začíná v 9.30 hodin v budově G … číst dále

 • 29
  listopad
  Představení kandidátů na děkana FS

  Kandidáti se představí na shromáždění Akademické obce Fakulty strojní TUL ve 12.30 hodin.… číst dále

Veřejnost

Mezinárodní studijní programy

Technická univerzita v Liberci má akreditováno několik společných studijních programů vyučovaných ve spolupráci  Fakulty ekonomické a Fakulty mechatroniky se zahraničními institucemi.

University Nisa logo Fakulta ekonomická - bakalářské studium v AJ - System Engineering and Informatics ( "Univerzita Nisa"). Společný program TUL,  Wroclaw University of Technology v Polsku a University of Applied Sciences, Zittau/Görlitz v Německu. Studenti studují postupně ve 3 zemích a získávají mezinárodní diplom.
TUL Joint Programme

Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií - magisterský studijní program - Electrical Engineering and Informatics - Mechatronics, ve spolupráci s HS Zittau/Görlitz, Německo.

Další programy TUL vyučované v anglickém jazyce

Komplexní informace o ostatních studijních programech vyučovaných na TUL v anglickém jazyce pro studenty z ČR i ze zahraničí je k dispozici na webových stránkách TUL v angličtině.

Vylepšte si svoji znalost angličtiny (ale i češtiny) před nástupem do studia na TUL
TUL spolupracuje s libereckou pobočkou Ústavu pro jazykovou a odbornou přípravu, která pomáhá studentům za zahraničí, kteří chtějí studovat na TUL v programech vyučovaných v anglickém, ale i českém jazyce.  Zájemci mohou prostudovat jejich nabídku zde.