Zůstáváte na léto v Česku? Přijeďte do Liberce a ubytujte se na univerzitních kolejích

Koleje, které se pyšní hned trojnásobným titulem Kolej roku, budou kvalitním zázemím pro vaše výpravy po Liberci a do Jizerských hor nebo třeba pro absolventská setkání. Navíc jsou cenově velmi dostupné.

Technická univerzita v Liberci nabízí ubytování na kolejích v Harcově pro širokou veřejnost každé léto, letos v souvislosti s koronakrizí připravila zajímavé cenové nabídky.

„Nabídkou cílíme na ty, kteří letos musí nebo raději chtějí trávit léto v České republice, místo v zahraničí. Koleje jsou zrekonstruované a nabízejí standardní vybavení,“ říká prorektor Technické univerzity v Liberci Aleš Kocourek.

K pronájmu jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Vždy dva nebo tři pokoje mají společnou kuchyňku a sociální zázemí. Menší uzavřená skupina, typicky například rodina s dvěma dětmi, si může pronajmout celou buňku se dvěma pokoji a vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou.

Kuchyňky jsou vybavené lednicí, elektrickým vařičem, poskytneme také rychlovarnou konvici a drobnější nádobí. Samozřejmostí je wi-fi na všech pokojích.

Dospělý zaplatí za lůžko a noc 295 korun (i s DPH), dítě od čtyř let 250 korun. Lze dohodnout i stravu v univerzitní menze, která se nachází vprostřed areálu kolejí.

„Naše nabídka by mohla oslovit třeba také absolventy liberecké univerzity, kteří by si po letech mohli u nás na kolejích uspořádat sraz, připravili jsme pro ně 15% slevu,“ dodává Aleš Kocourek. A slevu až 30 % nabízí univerzita také pro ubytování skupin nad 20 osob a cestovním kancelářím.

Pokoje si lze rezervovat až do září, odkaz na rezervační systém a další informace i s fotografiemi pokojů najdete na letniubytovani.tul.cz.

Radek Pirkl – mluvčí TUL
radek.pirkl@tul.cz
734 518 418

13. července 2020