Promoce FT září 2021

Slavnostní promoce absolventů Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci proběhnou v pátek 24. září 2021 v aule budovy G, Univerzitní náměstí 1410/1, Liberec.

Od 11 hodin

• bakalářské obory:
    • Textilní technologie, materiály a nanomateriály
    • Výroba oděvů a management obchodu s oděvy
    • Textilní marketing
  • navazující obory:
    • Produktové inženýrství
    • Řízení jakosti
  • navazující program:
    • Průmyslové inženýrství

Od 13 hodin

• bakalářské obory:
    • Textilní a oděvní návrhářství
    • Textile and fashion design
  • navazující obory:
    • Oděvní a textilní technologie
    • Netkané a nanovlákenné materiály
    • Nonwoven and nanomaterials
  • navazující programy:
    • Textilní inženýrství
    • Textile engineering

Sraz absolventů hodinu před zahájením každé promoce před aulou.

Hygienická opatření

Vzhledem k současné epidemické situaci v České republice se promoce uskuteční za následujících hygienických opatření:

• Při vstupu do budovy je nutné provést dezinfekci rukou a dodržovat opatření týkající se ochrany dýchacích cest a další platná hygienická pravidla. V průběhu slavnostního obřadu zakrytí úst a nosu absolventů a předsednictva nebude vyžadováno.
  • Současně je nutné mít splněnu jednu z následujících podmínek doloženou potvrzením nebo dokladem, případně aplikaci TEČKA v telefonu:
    • platný negativní test na covid (AG ne starší 72 hodin / PCR ne starší 7 dní)
    • prodělání COVID‐19, kdy od diagnózy uplynulo nanejvýš 180 dní,
    • aplikace první dávky očkování před alespoň 22 dny (platí 90 dnů, po druhé dávce pak 9 měsíců).

Potvrzením se rozumí i SMS nebo e‐mail nebo listinná podoba potvrzení o negativním výsledku testu. Potvrzení bude kontrolováno před zahájením slavnostních promocí odpovědným pracovníkem fakulty.

• Počet rodinných příslušníků není omezen. I pro ně platí výše uvedená podmínka doložení testu/prodělání COVID‐19/očkování, navíc jsou povinni mít zakrytá ústa i nos po celou dobu slavnostního promočního aktu.
  • Osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nebude umožněn vstup do auly.

Děkujeme za dodržování všech pokynů

20. září 2021