ESCO Trainee program ČEZ

Registrace probíhá do 15. února 2022:

• Jedná se o roční program pro 6 studentů/ek převážně technických oborů.
  • Trainee program je především pro studenty/ky, kteří/ré mají zápal pro energetické služby, trendy nové energetiky a zajímají je oblasti Green Energy (snižování uhlíkové stopy, fotovoltaiky, komplexní energetická řešení, tepelná čerpadla a další),  Energetika budov (výstavba a management energetických řešení budov, (Energy Performance Contracting), kontingenční jednotky, vzduchotechnika apod.), Průmyslová energetika (snížení energetické náročnosti průmyslových procesů, dodávky čistých prostor, bateriová uložiště a další).
  • Studenti/ky budou úzce spolupracovat s trainee mentory, což jsou zkušení manažeři a odborníci.
  • Studenty/ky čeká pestrá náplň práce – od možnosti stínovat zkušenější kolegy, přes jednoduché až po komplexní úkoly a budou mít možnost přiložit ruku k dílu i při realizace či návštěvách zákazníků.
  • V roce 2022 obsazujeme 6 trainee pozici, přihlášení je možné do 15. února 2022.

1. února 2022