Sbírka pro Ukrajinu

Vážení kolegové, milí studenti, přátelé,

vyjadřujeme podporu členům akademické obce Technické univerzity v Liberci pocházejícím z Ukrajiny a stejně tak i všem lidem zasaženým válkou.

Rádi bychom ve spolupráci s vámi přímo podpořili žádost našeho ukrajinského studenta zdravotnického záchranářství, který se v souvislosti s událostmi na Ukrajině v nejbližších dnech na Ukrajinu vrací.

Touto sbírkou chceme pomoci těm nejzranitelnějším, tedy dětem. Fakulta zdravotnických studií tak bude v termínech:

pondělí 28. 2. 202215.00–19.00 hod.
úterý 1. 3. 20227.00–19.00 hod.
středa 2. 3. 20227.00–12.00 hod.

vybírat následující cílenou pomoc:

• dětské pleny,
  • dětskou stravu (přesnídávky, sunar a jiné trvanlivé potraviny pro děti),
  • svítilny a čelovky + baterie,
  • nabité powerbanky,
  • spacáky a karimatky.

Prosíme o darování pouze výše jmenovaného materiálu, jiný materiál ani finanční podporu z logistických důvodů nebudeme přijímat.

Dary můžete odevzdávat v uvedených termínech na Fakultu zdravotnických studií TUL, sbírka bude probíhat na děkanátu fakulty v 2. patře budovy F3.

Jménem fakulty a ukrajinských studentů děkujeme za vaši pomoc.

Mapa – umístění FZS

28. února 2022