Stipendia DAAD – online seminář

Online seminář ke stipendiím DAAD pro krátkodobé pobyty v Německu studentům a akademikům.

Seminář je určen pro absolventy VŠ, doktorandy, vysokoškolské pedagogy, vědce, bývalé stipendisty, ale také pro pracovníky zahraničních oddělení VŠ.

DAAD Information Point Prag a Akademická informační agentura pořádají informační seminář věnovaný krátkodobým stipendijním pobytům v Německu, které DAAD vypisuje dvakrát ročně. Stipendia jsou určená pro absolventy MSP, doktorandy, postdoktorandy, VŠ učitele a vědecké pracovníky.

Kdy: 11. dubna 2022 od 16 do 17 hodin

Obsah semináře:

• základní informace o krátkodobých stipendiích DAAD,
  • změny ve výběrovém řízení,
  • prostor pro dotazy.

Registrace online: do 8. dubna 2022

Odkaz na připojení bude zaslán registrovaným zájemcům nejpozději den před termínem konání akce.

Seminář má pomoci zorientovat se v nabídce a usnadnit uchazečům proces podávání žádostí. Aktuálně je možné ucházet se o stipendia k pobytům se začátkem mezi prosincem 2022 a květnem 2023, termín pro podání žádostí je 2. květen 2022.

5. dubna 2022