Výstava CZ2 – Visions for the future of the Czech Republic

FUA TUL srdečně zve na vernisáž a výstavu
CZ2: Visions for the future of the Czech Republic
v Tržnici na Zelném trhu v Brně.

Výstava CZ2: Visions for the future of the Czech Republic vznikla jako výsledek společného semestrálního projektu, kterého se účastnilo více než 130 studentů a studentek z FA ČVUT, ARCHIP, TU Delft, TU Liberec a VUT Brno.

Za FUA se projektu zúčastnili studentky a studenti ateliéru Radka Kolaříka.

Studentstvo se pod vedením pedagogů a pedagožek společně se zakladatelem think-tanku The Why Factory a ateliéru MVRDV Winy Maasem zamýšleli nad budoucností Česka a snažili se navrhnout vize, které by měly napomoci rozvoji měst a regionů. Svoje představy dalšího rozvoje převedli do rozměrné instalace, která bude nyní představena v rámci této expozice.

Výstava, která bude k vidění v Brně v Tržnici na Zelném trhu od 15. 2. do 13. 3. 2024, může být inspirací pro přemítání o naší budoucnosti a poukázáním na nezbytnost vizí pro naše směrování.

Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 15. 2. v 18:00.
Těšíme se na vás!

12. února 2024