Erasmus po Brexitu

Erasmus+ s University of the West of Scotland prodloužen do 31. 5. 2023

I přes Brexit a ukončení programu Erasmus+ ve Velké Británii je tato země nadále zapojená do běžících projektů, které mohou být prodloužené až na dobu 36 měsíců (v případě Výzvy 2020 až do roku 2023).

FZS TUL má bilaterální smlouvu s University of the West of Scotland, která bude prodloužena do 31.5.2023. Smlouva umožňuje studentům oboru Všeobecné ošetřovatelství absolvovat zde studijní pobyt. Dále je možnost domluvit pracovní pobyt (praxi) pro obory Všeobecné ošetřovatelství a Zdravotnické záchranářství.

Více informací o University of the West of Scotland, School of Health and Life Sciences

V případě zájmu kontaktujte fakultní Erasmus koordinátorku Mgr. Kateřinu Prstkovou (katerina.prstkova@tul.cz).

Erasmus po Brexitu

12. ledna 2021