Aplikace TULtrip

Věříme, že v zahraničí získáte mnoho cenných zkušeností a pozitivních zážitků. V případě mimořádných událostí v zahraničí Vám pomůže aplikace TULtrip. Aplikace, která Vás po vyplnění profilu navede jak postupovat při ztrátě dokladů, když se stane nehoda, dojde k onemocnění či jiné krizové situaci. Přihlášení do aplikace je možné jak z mobilních zařízení, tak z počítače.

POSTUP při stahování aplikace TULtrip do mobilního zařízení:

– iOS: Otevřete web v Safari, dole uprostřed na liště klikněte na „Sdílet“ (čtvereček se šipkou nahoru) a v následujícím menu zvolte „Přidat na plochu“ (čtvereček s ikonkou plus).

– Android: Otevřete web v Chromu a u spodního okraje vyskočí tlačítko „Přidat na domovskou stránku“, tak na to klikněte. Pokud se nezobrazí (může být způsobeno starším Androidem), tak je potřeba kliknout na tři tečky vpravo nahoře a v menu zvolit „Přidat na domovskou stránku“.

Bohužel je to nová technologie, takže hlavně na starších zařízení se může stát, že aplikace nainstalovat nepůjde. Chrome tuto technologii podporuje od verze 40 a Safari od verze 11.1.

Aplikace TULtrip, webové rozhraní