Klub absolventů

Snažíme se neztrácet kontakt se svými absolventy poté, co ukončí studium. Rádi bychom s nimi udržovali kontakt, informovali je o plánovaných srazech, přiblížili jim aktuální dění na univerzitě, seznamovali je s možnostmi dalšího vzdělávání na TUL.

Klub absolventů TUL byl založen, aby navázal a udržoval spojení mezi bývalými studenty a univerzitou i mezi absolventy navzájem. Absolvent, který se zaregistruje do klubu absolventů TUL, získá možnost využívat služeb absolventské sítě:

  • vyhledávat ztracené kontakty na kolegy ze svých studií a zanechávat jim vzkazy,
  • získávat aktuální informace o dění na univerzitě,
  • přihlašovat a účastnit se akcí, které pořádá univerzita pro absolventy a partnery TUL,
  • seznamovat se s možnostmi dalšího vzdělávání na TUL,
  • navázat spolupráci s pracovišti a laboratořemi TUL nebo využít platformy Klubu absolventů k profesní spolupráci absolventů navzájem.

Proto neváhejte a zaregistrujte se:

Aktivity pro absolventy

Absolventská setkání patří k často vyhledávaným společným aktivitám po promoci. Nejčastěji jsou spojená s výročími od ukončení studia – po čase se vidět se spolužáky, se kterými jste toho tolik zažili. Valnou většinu z nás občas napadají otázky typu: Co asi dělají mí spolužáci? Kde pracují? Jak po těch letech vypadají? Na tyto a mnohé další otázky dostanete odpověď, když na takový sraz přijdete.

Vyhledávání absolventů

Pro členy klubu je k dispozici vyhledávání absolventů podle jména, fakulty a roku dokončení studia.

Upomínkové předměty

Na univerzitu si můžete vzpomenout na absolventských srazech, nebo klidně i mnohem blíže a častěji. Například ve svém šatníku, při snídani, nebo když venku prší. Pořiďte si upomínkové tričko, hrnek nebo deštník a mějte něco ze své univerzity doma. Není nic snadnějšího než navštívit náš dárkový obchod online nebo osobně v prodejně skript v budově F na Studentském náměstí a vybrat si, co vám padne do oka.