Unihotel

Provoz Unihotelu byl končen.

Unihotel Liberec nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v centru Liberce v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Je vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pracovní cesty, rodiny s dětmi, individuální turisty, sportovní kluby a další. Vítáni jsou i cyklisté s koly a hosté s domácími mazlíčky.

Pro naše hosty nabízíme ubytování v bezbariérových pokojích. Samozřejmostí je bezbariérový přístup v celém areálu hotelu.

Hotel se nachází v prvních dvou patrech budovy H Technické univerzity, přímo v srdci města, jen 200 m od radnice. V prvním patře jsou základní dvoulůžkové pokoje Economy a buňky – dva dvoulůžkové pokoje spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením. Ve druhém patře jsou renovované dvou a třílůžkové pokoje Standard s TV a rekonstruovanými koupelnami. Prostory celé budovy jsou nekuřácké.

Recepce je otevřena 24 hodin denně. Parkoviště pro hotelové hosty je zcela zdarma, vjezd je hlídán kamerovým systémem.

Výhodná poloha hotelu umožňuje všem jeho hostům návštěvu sportovních a kulturních zařízení, jako například plaveckého a zimního stadionu, Galerie, divadla F. X. Šaldy, Severočeského muzea, zoologické a botanické zahrady, také obchodních center, restaurací, fitness center…