Aktuality a soutěže

STAVBA ROKU 2016

přihlášky do 10. června 2021


DIPLOMKY 2021 – přihláška do 30. září 2021

vyhlášení letošního 22. ročníku Přehlídky diplomových prací pořádané Českou komorou architektů.Plakáty ve formátu A2 a A5 Vám zasíláme poštou a prosíme Vás tímto o jejich vyvěšení a zveřejnění v budově školy. Rádi bychom, aby se Přehlídky diplomových prací zúčastnilo co největší množství studentů.

Přeji hezký den

Marek Job
manager akcí České komory architektů


M +420 771 126 426

ČESKÁ KOMORA ARCHITEKTů

Josefská 34/6

118 00 Praha 1


www.cka.cz

www.ceskacenazaarchitekturu.cz

www.diplom.ky

cid:image001.gif@01CEDBAA.6870F6C0
logo ČCA 2021_do podpisu
CCA-21-email-podpis-final-cjRAKETOVÁ ZÁKLADŇA DEVÍNSKA KOBYLA

Bratislava /Slovensko

Anonymná architektonická študentská ideová súťaž pre študentov a absolventov.

Uzavretie sútaže 29. 10. 2021


V rámci programu Umění pro město pod hlavičkou Galerie hl. m. Prahy jsme na začátku května vyhlásili otevřenou výzvu na umělecké zpracování městského holubníku. Výzva je vhodná pro architekty a architekty, umělkyně a umělce, designérky a designéry a pro studentky a studenty těchto oborů.
Více informací
FB post

Odevzdání přihlášek: 8. 7. 2021 (do 24.00 hodin)

Kontakt: Anna Gümplová, asistentka programu Umění pro město Galerie hl. m. Prahy
Dům U Kamenného zvonu, tel.: +420 608 943 528


Stavby s vůní dřeva 2021

Největší studentská soutěž zaměřená na dřevěné stavění je tady! Přihlas svůj návrh dřevěné stavby nebo konstrukce a vyhraj ceny za 200 000,- Kč! 

Fantazii se meze nekladou. Přihlásit můžeš návrh rodinného domu, školy, rozhledny, lávky apod. Přihlášení je kompletně on-line a hlásit se můžeš i se svými školními projekty (např. semestrální práce, bakalářské nebo diplomové práce).

Pokud se přihlásíš do 31. května, získáš dárek. Dřevěné ponožky! Jsou vyrobeny z viskózy z českého buku a do soutěže je věnovala společnost Lesy ČR, s. p. Ale pozor, počet párů je omezen. Čím dřív se tedy přihlásíš, tím jistější budeš mít nejen ponožky, ale i nohy v teple. Ponožky ti osobně předáme na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže, které se uskuteční ve čtvrtek 16. 9. 2021 v Praze, nebo ti je zašleme poštou. 
Štěstí přeje připraveným. Tak si nezapomeň přečíst pravidla soutěže v soutěžních podmínkách. Pravidla soutěže si přečti v soutěžních podmínkách.

Termín: 30. června do 17:00 hodin.

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota i široká veřejnost. Odměněny budou také nejlepší návrhy s použitím OSB desek společnosti Kronospan nebo materiálů CLT a LVL od společnosti Stora Enso. 

Sleduj naše novinky na Facebooku nebo se přidej k události a budeš v obraze.
Těšíme se na tvoje nápady!
V případě dotazů kontaktujte Pavlu Panáčkovou z Nadace dřevo pro život na adrese p.panackova@drevoprozivot.cz


Národní cena za studentský design 2021
přihlásit se lze do 30. června 2021 na web stránkách soutěže


Kaplicky Internship je program, který poskytuje nadcházejícím a čerstvým absolventům architektonických oborů z českých univerzit možnost strávit tři měsíce na placené stáži v jednom z prestižních londýnských studií. Mohou si tak vyzkoušet práci na významných projektech ve společnosti renomovaných architektů a získat cenné pracovní zkušenosti.
V roce 2021 získá vítěz soutěže místo stážisty v architektonickém studiu Amanda Levete Architects v Londýně, včetně zpáteční letenky a stipendia po dobu trvání stáže.
Termín: 30. 6. 2021


Grafický design, brigáda
Missing Elements
Zájemce o externí spolupráci prosíme o zaslání CV na mail: manager@mel.cz
Vybraným zájemcům zašleme zadání k malé zkoušce – grafický návrh určený k převedení do Wordu.


Soutěž INSPIRELI – BEIRUT
WORLD STUDENTS ARCHITECTURAL CHALLENGE
www.inspireli.com


ALLPLAN – nabídka zaměstnání


Job TUL
JobTUL je oficiální kariérní portál Technické univerzity v Liberci, který propojuje studenty a absolventy se zaměstnavateli. Přináší nové možnosti v oblasti rozvoje kariéry při studiu i po něm a hledání možností spolupráce s firmami.


MOMON
Ateliér architektů v Praze MONOM rozšiřuje svoje řady a hledáme nové talenty.
Proto se na vás obracíme. Rádi bychom u nás přivítali nové členy, jak z řad absolventů, tak z řad studentů nejvyšších ročníků. Na našich stránkách www.monom.cz se můžete podívat na naši práci.

Erna Landová / office manager / elandova@monom.cz


ARCHIV